اطلاعیه

مدیران ، صاحبنظران ، اساتید  و پژوهشگران گرامی !


همانگونه که مستحضر هستید رسالت انجمن صنعت پخش ایران حمایت از شرکت های عضو و تلاش برای مرتفع نمودن مشکلات شرکت‎ها و همچنین توسعه این صنعت در کشور است. لذا این انجمن با برگزاری چهار دوره کنفرانس در سنوات قبل تلاش کرد علاوه بر معرفی این صنعت به دولتمردان و شناساندن جایگاه واقعی صنعت پخش، در اقتصاد، صنعت و زندگی روزمره مردم، اقدام به آسیب شناسی و کمک به مدیران شرکت های پخش در رده‎های مختلف جهت شناسایی هر چه بهتر فضای صنعت خود نمود.که با حمایت ارزشمند شما عزیزان هر ساله کنفرانس با شکوه و غنای بیش از گذشته برگزار گردید و اینجانب و سایر اعضاء محترم هیات مدیره و کمیته های اجرائی در ادامه این وظیفه محوله، اقدام به آماده‎سازی جهت برگزاری پنجمین کنفرانس اقدام نمودیم. 

لیکن از آنجاییکه درآمد انجمن از حق عضویت اعضاء تامین می گردد و انجمن حافظ منافع شرکت های عضو است با توجه به وضعیت اقتصادی و سیاسی حاکم بر کشور در ماه‎های اخیر و چالش های فراوان فعالین اقتصادی از جمله فعالین صنعت پخش، اعضاء کمیته های اجرائی کنفرانس پنجم و هیأت مدیره انجمن صنعت پخش طی بررسی هایی که انجام دادند. متفقاً به این نتیجه رسیدند که، منابع فعلی اعضاء (اعم از مالی و نیروی انسانی) را در شرایط فعلی صرف کمک به حل مشکلات شرکت‎ها در این بازه زمانی نموده و لذا با توجه به توضیحات فوق، زمان برگزاری کنفرانس به تاریخ دیگری موکول گردید. بنابراین ضمن پوزش از همه عزیزانی که تا این لحظه ما را در این مهم یاری نمودند، به اطلاع می رساند زمان قطعی و جدید برگزاری کنفرانس متعاقباً اعلام خواهد شد.

بدیهی است یکی از نکات مهم در این تصمیم‌گیری حفظ سطح کیفی کنفرانس و جلوگیری از هزینه‎ های مازاد (حتی اندک) به اعضاء انجمن در شرایط خاص اقتصادی کشور بوده است.

باشد با بهبود شرایط اقتصادی ما بتوانیم در کوتاه‎ترین زمان در آتی با برگزاری پنجمین کنفرانس صنعت پخش ضمن گردهمائی مجدد و استفاده از اساتید و صاحب‎نظران صنعت به بررسی گلوگاه‎های اجرائی و نوآوری‎های نوین این صنعت بپرداریم. 


به امید دیدار نزدیک در کنفرانس پنجم

دکتر سهراب کارگر

دبیر پنجمین کنفرانس صنعت پخش